Manažer obchodního týmu

Join our team

Aktuálně hledáme pro náš stabilní business manažera obchodu, který dokáže kreativně posunout naše aktivity na vyšší úroveň.

Nebaví Vás práce v korporátu? Jste dobří ve vedení obchodního týmu a hledáte možnost postavit si svůj vlastní tým? Baví Vás jednat s lidmi a zajímá vás technika?

Právě hledáme parťáka na pozici Manažera obchodního týmu.

Naše společnost působí v celém regionu střední Evropy a potřebujeme vytvořit menší tým obchodníků, které baví jednání se zákazníky a technika.
Dodáváme konektory a elektronické systémy většině hlavních výrobců mobilní stavební či zemědělské techniky a příslušenství s obratem 100 MKč. Jsme největším distributorem TE Connectivity divize DIV v Evropě.

Poslání pracovní pozice

Vedení obchodního týmu, navrhování obchodní strategie firmy včetně metodik a nových trendů. Posláním týmu je pomáhat zákazníkům – svým partnerům realizovat jejich projekty za použití námi dodávaných služeb a výrobků. Starost o klíčové zákazníky a osobní kontakt s nimi.

Požadavky

  • strategické obchodní uvažování
  • schopnost vedení a rozvoje týmu
  • technická znalost (elektro nebo strojařina) výhodou
  • komunikativní znalost angličtiny
  • řidičský průkaz skupiny B
  • výborné komunikační schopnosti
  • těšit se na jednání se zákazníky
  • ochota a schopnost se neustále samostatně učit nové věci v našem oboru

Pracovní náplň

  • vybudování obchodního týmu a jeho rozvoj
  • navrhování obchodních strategií
  • spolupráce na marketingové strategii
  • návrh a implementace obchodních metodik a procesů
  • definice KPI a měření úspěšnosti
  • aktivní hledání nových potenciálních zákazníků a starost o portfolio stávajících zákazníků
  • budování dlouhodobých obchodních vztahů
  • samostatné vedení obchodních jednání s ohledem na technický obor
  • mít dobrý přehled o zákaznících, jejich výrobním programu, jejich projektech
  • udržovat pravidelný styk se svými zákazníky
  • mít představu o stavu Obchodních případů
  • pro své zákazníky zajistit obchodní a technickou podporu
  • podílet se na vytváření nabídek a technických řešení pro zákazníky
  • pro své vybrané zákazníky působit jako hlavní kontaktní osoba ve styku s naší firmou
  • aktivní rozvíjení nových projektů u svých zákazníků

Kromě platu nabízíme

  • služební auto
  • týden dovolené navíc a za každý rok navíc den volna
  • provize a bonus za obrat
  • stravenky
  • nápoje zdarma
  • ovocný bufet zdarma
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost vzdělávat se v oboru

Pracovní zkušenost:

  • Manažer: 3 roky (Doporučené)
  • Prodej: 2 roky (Doporučené)

Licence:

  • řidičský průkaz B

Požadovaný jazyk:

  • Anglicky (Povinné)
  • Česky (Povinné)

Další informace:

Typ úlohy:

  • Plný úvazek, Smlouva, Trvalý

Práce na dálku:

  • Ne

Pokud máte zájem o uvedenou pracovní pozici, zašlete nám Váš životopis, budeme Vás kontaktovat.

Kontaktní adresa:
Ing. Jan Kirchner
e-mail: kariera@deutsch.cz

Imcon Electronics, s.r.o.
Systémový integrátor Topcon
Bož. Němcové 1477/1
664 51 Šlapanice
Czech Republic

tel.: +420 545 234 440
fax.: +420 545 233 169
Email: info@deutsch.cz
Web: www.wachendorff.cz
49°10’2.327″N, 16°43’7.604″E
Obchod: eshop.imcon-electronics.cz