Hledáme novou posilu pro společnost Imcon Electronics na pozici specialista technické podpory

Specialista technické podpory v oblasti konektorů a mobilní elektroniky. Plný úvazek, zkrácený úvazek, pracovní smlouva, jednosměrný provoz.

Nebaví vás práce v korporátu? Baví vás jednat s lidmi a také technická práce? Tato pozice by vás tedy mohla zajímat
Naše společnost působí v celém regionu střední Evropy a hledáme nového kolegu či kolegyni, kterého baví jednání se zákazníky a technika.

Dodáváme konektory a elektronické systémy většině hlavních výrobců mobilní stavební či zemědělské techniky a příslušenství s obratem 100 milionů korun. Jsme největším distributorem TE Connectivity divize DIV v Evropě.

Poslání pracovní pozice
Být oporou kolegům a zákazníkům při zodpovídání jakýchkoli technických otázek a poskytování produktových školení. Přicházet s návrhy technických řešení, mít na starosti přípravu drobné výroby, podporovat marketing poskytováním doprovodných technických textů.

Požadavky

  • techniku musí mít v srdci a dobře se v ní orientovat (strojařina i elektrotechnika),
  • schopnost technicky se vyjadřovat,
  • zběhlost ve čtení technických výkresů (strojařské i elektro),
  • zkušenost s prací s některým z konstrukčních CAD systémů,
  • ochotu občas cestovat a samostatně poskytovat podporu u zákazníka,
  • dobré komunikační schopnosti,
  • ochotu a schopnost se neustále samostatně učit nové věci v našem oboru,
  • velmi dobrá znalost práce s běžnými kancelářskými aplikacemi na počítači i cloudu,
  • proaktivita, spolehlivost, zájem a samostatnost,
  • komunikační znalost anglického jazyka,
  • výhodou je zkušenost s vedením menších projektů.

Pracovní náplň

Hlavním úkolem Technické podpory je detailně znát veškeré produktové portfolio nabízené společností Imcon Electronics, s.r.o., poskytovat informace, školení a rady kolegům, ale také zákazníkům, podílet se na technicko – obchodních jednání a školení se zákazníky, navrhovat řešení projektů, přicházet s nápady na nové výrobky a navrhovat jejich řešení, zpracovávat technickou dokumentaci a podklady pro výrobu. Má na starosti také vyřizování reklamací a veškerou komunikaci s touto agendou spojenou.
Spolupráce s obchodním oddělením

  • poskytování detailních technických školení o nabízených produktech jak interně kolegům tak externě zákazníkům,
  • příprava vzorků, materiálů, školení, prezentací, demoboxů,
  • spolupráce s Outsidesales a Business Development při navrhování řešení požadavků zákazníků,
  • zpracování jednodušší výkresové dokumentace (jednoduché kabeláže či jiné jednodušší konstrukční prvky),
  • samostatné navrhování a výroba výrobních a testovacích přípravků a pomůcek,
  • navrhování nákupu nových technologií a nářadí do výroby a jejich zavedení,
  • příprava kalkulací pro obchodní nabídky,
  • samostatné a aktivní zjišťování nových produktů v portfoliu našich dodavatelů, studování jejich ,parametrů, posouzení vhodnosti jejich zařazení do našeho sortimentu a návrh na zařazení
  • na základě své práce přicházet s náměty na vylepšení naší práce, rozšíření sortimentu a služeb, vše se záměrem lépe vyhovět našim zákazníkům a zvýšit obrat a ziskovost naší společnosti.

Oblast drobné výroby a prototypů

  • příprava podkladů pro výrobu,
  • spolupráce při vedení výroby.

Oblast reklamací a kvality

  • přijímání a kompletní vyřizování reklamací,
  • komunikace se zákazníky, dodavateli a ostatními kolegy v rámci řešení reklamací,
  • posuzování reklamací a rozhodování o způsobu jejich řešení,
  • přijímání opatření pro zvýšení kvality a zamezení reklamací.

Kromě platu nabízíme

  • stravenky,
  • týden dovolené navíc,
  • bonus za obrat formou 13. platu,
  • motivaci zaměstnanců, kteří u nás pracují delší dobu,
  • nápoje zdarma,
  • ovocný bufet zdarma,
  • flexibilní pracovní doba,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • hrazené telefonní hovory,
  • možnost vzdělávat se v oboru.

Pokud máte zájem o uvedenou pracovní pozici, zašlete nám Váš životopis, budeme Vás kontaktovat.

Kontaktní adresa:
Ing. Jan Kirchner
e-mail: kariera@deutsch.cz

Těšíme se na vás

Imcon Electronics, s.r.o.
Systémový integrátor Topcon
Boženy Němcové 1477/1
664 51 Šlapanice
Czech Republic

tel.: +420 545 234 440
fax.: +420 545 233 169
Email: info@deutsch.cz
Web: www.wachendorff.cz
49°10’2.327″N, 16°43’7.604″E
Obchod: eshop.imcon-electronics.cz